2019 Október 11, Péntek
napok  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   ... 


Október
11
Péntek
Helyi és hagyományos termékek őszi kiállítása és vására - Mézfesztivál

Csíkszereda
08:00 | Szabadság tér



Október
11
Péntek
VIII. Csíkszéki Mézfesztivál

Csíkszereda
09:00 | Csíkszereda, Szabadság tér



Október
11
Péntek
Pataki Keresztes Imola festészeti kiállítása

Székelykeresztúr
09:00 | Molnár István Múzeum, Székelykeresztúr



Október
11
Péntek
XIII. Híres Szárhegyi Káposztavásár és Fesztivál

Gyergyószárhegy
10:00 | Művelődési Ház, Cika terem



Október
11
Péntek
Értékmentés és a kulturális turizmus lehetőségei Székelyföldön

Gyergyószárhegy
10:00 | Művelődési Ház, Cika terem



Október
11
Péntek
CreArt Képzőművészeti Műhelymunka

Csíkszereda
10:00 | Hargita Megye Tanácsa, Márványterem



Október
11
Péntek
Tájházak és néprajzi gyűjtemények szerepe Hargita megyében

Zetelaka
11:00 | Zetelaka



Október
11
Péntek
"A világ a példádtól fog megváltozni, nem a véleményedtől."

Csíkszereda
11:00 | Riehen Egyesület Csikszereda



Október
11
Péntek
Tárogató Hungaricum gyerek koncert Terék József és zenekara előadásában.

Gyergyóditró
12:00 | Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Ház



Október
11
Péntek
Székelyföldi Grafikusok kiállítása

Gyergyószárhegy
13:30 | Gyergyószárhegyi Kulturális és Művészeti Központ



Október
11
Péntek
"A világ a példádtól fog megváltozni, nem a véleményedtől" (Farkas Attila)

Csíkszereda
16:00 | Școala Generală Liviu Rebreanu, Miercurea Ciuc



Október
11
Péntek
"A világ a példádtól fog megváltozni, nem a véleményedtől" (Farkas Attila)

Székelykeresztúr
16:00 | Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr



Október
11
Péntek
„Járjunk együtt!” Zarándok- és tematikus utak sokszínűsége - IX. Mária Út Nemzetközi Konferencia

Csíksomlyó
17:00 | Jakab Antal Ház



Október
11
Péntek
XIII. Nemzetiségi Színházak Kollokvíuma Hatházi András: Kovács János meghal

Székelykeresztúr
17:00 | Tomcsa Sándor Színház nagyterme, stúdiótér (Székelyudvarhely)



Október
11
Péntek
Egy maréknyi víz - Tzveta Sofronieva berlini bolgár költő estje

Csíkszereda
17:00 | Kájoni János Megyei Könyvtár



Október
11
Péntek
Háromszázezer magas C - Simándy 100

Gyergyószentmiklós
18:00 | Városi Könyvtár, Gyergyószentmiklós



Október
11
Péntek
VII. Hargitai Szalon - Periféria - Képzőművészeti kiállítás

Gyergyószárhegy
18:00 | Gyergyószárhegy, Cika-terem



Október
11
Péntek
Sajgó Márta előadó művész emlékkiállítása

Borszék
18:00 | Borszéki Művelődési Ház



Október
11
Péntek
Tárogató Hungaricum koncert Terék József és zenekara előadásában.

Borszék
19:00 | Borszéki Művelődési Ház



Október
11
Péntek
Zenélő Székelyföld

Kászonaltíz
19:00 | Kultúrház



Október
11
Péntek
XIII. Nemzetiségi Színházak Kollokvíuma

Gyergyószentmiklós
19:00 | Figura Stúdió Színház - előtér



Október
11
Péntek
#UIET19 Galériák fehér éjszakája

Csíkszereda
19:00 | Megyeháza, Földszinti kiállítóterem



Október
11
Péntek
Galériák fehér éjszakája: Erdély - kolozsvári szemmel

Csíkszereda
19:00 | Megyeháza, Galéria



Október
11
Péntek
Zenélő Székelyföld

Gyergyószárhegy
20:00 | Kultúrpalota



Október
11
Péntek
Zenélő Székelyföld

Homoródalmás
20:00 | Kultúrház



Október
11
Péntek
XIII. Nemzetiségi Színházak Kollokviuma ELŐADÁS | Figura Stúdió Színház (Gyergyószentmiklós) Csehov: Három nővér

Gyergyószentmiklós
20:00 | Figura Stúdió Színház -



Október
11
Péntek
XIII. Nemzetiségi Színházak Kollokviuma, DJ Zeki

Gyergyószentmiklós
23:00 | Művelődési Ház, Your Living Room Club Gyergyószentmiklós.





top