Főszervezők







Szervezők







Társszervezők

  • Agora Alapítvány
  • Antanténusz Egyesület
  • Antos János Általános Iskola
  • Arany Griff Rend
  • ARIEL Színház
  • Árkosi Unitárius Egyházközség
  • Artera Alapítvány
  • ATA
  • Bekecs Néptáncegyüttes
  • Bod Péter Megyei Könyvtárat
  • Borudvar
  • Bögöz Község Önkormányzata
  • Bölöni Kulturális és Ifjúsági Egyesület
  • Cantus Firmus Vegyeskar és a Magyar Férfidalárda
  • Civil Kurázsi Egyesület
  • Cultura Nostra Egyesület
  • Csíkajnádi Szent István Szervezet
  • Csíki Cserkészekért Egyesület
  • Csíki Kamarazenekar Egyesület
  • Csíki Székely Múzeum
  • Csíkszentmárton Község Önkormányzata
  • Csíkszentsimon Község Önkormányzata
  • Csíkszépvíz Községi Könyvtára
  • Csíkszereda Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
  • Csíkszeredai Szociális Szolgáltatási Központ
  • Csíktaplocai Római Katolikus Egyházközség
  • Csillagösvény Egyesület
  • Demeterfalva faluközössége
  • Digitális Székelyföld
  • Dr. Bernády György Közművelődési Alapítvány
  • Erdélyi Kopó Közösség
  • Erdélyi Mária Út Egyesület
  • Erdélyi Rezidens Orvosok Szövetsége
  • Erdőszentgyörgy Önkormányzata
  • Fábián Ernő Községi Könyvtár
  • Felsőboldogfalváért Egyesület
  • Felsőcsernátoni Református Egyházközség
  • Figura Stúdió Színház
  • FiguraTársaság
  • Georgius Egyesület
  • Gyergyószárhegy Önkormányzata
  • Gyergyószárhegyi Kulturális és Művészeti Központ
  • Gyimesfelsőlok Községi Könyvtára
  • Gyöngyvirág Egyesület
  • Gyulafehérvári Caritas
  • Hagyományok Háza
  • Hagyományok Háza Hálózat Erdély
  • Hargita Kiadóhivatal
  • Hargita Megye Fejlesztési Ügynöksége
  • Hargita Megye Tanácsának Hegyi- és Barlangimentő Közszolgálata – barlangimentő csapat
  • Hargita Megye Tanácsának Hegyi- és Barlangimentő Közszolgálata – búvár szakosztály
  • Hargita Megye Tanácsának Hegyi- és Barlangimentő Közszolgálata – csíki hegyimentő csapat
  • Hargita Megye Tanácsának Hegyi- és Barlangimentő Közszolgálata – maroshévízi hegyimentő csapat
  • Hargita Megye Tanácsának Hegyi- és Barlangimentő Közszolgálata – udvarhelyi hegyimentő csapat
  • Hargita Megyei Hagyományőrzési Forrásközpont
  • Hargita Megyei Művészeti Népiskola
  • Hargita Megyei Nevelési Tanácsadó és Erőforrás Központ
  • Hargita Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Vezérigazgatóság
  • IT Plus Cluster
  • Kájoni János Megyei Könyvtár
  • Kobátfalvi Gálfi János Általános Iskola
  • Kónya Ádám Művelődési Ház
  • Legendárium
  • Lorántffy Zsuzsanna Kulturális Egyesület
  • Magyarország Csíkszeredai Főkonzulátusa
  • Maros Művészegyüttes
  • Marosvásárhelyi Állami Filharmónia
  • Marosvásárhelyi Örmény-Magyar Kulturális Egyesület
  • Marosvásárhelyi RMDSZ
  • Marx József Fotóklub
  • Megyeháza Galéria
  • Mezőpanit Polgármesteri Hivatala
  • Mezőpaniti Gazdák Egyesülete
  • Mezőpaniti RMDSZ
  • Nyárádszereda Önkormányzata
  • Pál Utcai Fiúk Egyesület
  • Pallas Athene Udvarhelyszéki Nőszervezet
  • Papolci Református Egyházközség
  • Parajd Községi Könyvtára
  • Petry Látványműhely és Múzeum
  • Petry Retail Kft.
  • Pódium Színtársulat
  • Pogány-havas Kistérségi Társulás
  • Pro Biciclo Urbo Egyesület
  • Pro Castellum Degenfeld Egyesület
  • Pro Sepsi Egyesület
  • Quad-Cross Küküllőmente Egyesület
  • RIF – Rugonfalvi Ifjúsági Fórum
  • RMDSZ Országos Nőszervezete
  • Romániai Magyar Könyvtárosok Egyesülete
  • Rugonfalvi Vadrózsák színjátszó csoport
  • Sepsiszentgyörgy Város Önkormányzata
  • Siménfalva Polgármesteri Hivatala
  • Siménfalvi Községi Könyvtár
  • Studium Prospero Alapítvány
  • Székelykeresztúr Város Önkormányzata
  • Székelyudvarhely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
  • Szépvíz Község Polgármesteri Hivatala
  • Szépvízért Egyesület
  • Szováta Város Önkormányzata
  • Teleki Kastély Egyesület
  • Teleki Téka Alapítvány
  • Teleki-Bolyai Könyvtár
  • Torzsások Kulturális és Turisztikai Egyesülete
  • Unitárius és Református Egyház
  • Vigadó Művelődési Ház
  • Visegrádi Szent György Lovagrend Marosszéki Priorátusa
  • Zabolai Művelődési Ház


Médiapartnerek




top