PROGRAMOK
napok  8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   ... 



vasárnap
17.
október
Kelekótya gyermekkoncert

Bikafalva
16:00 | Bikafalva, a református imaterem szabadtéri színpada



péntek
15.
október
Sándor-Zsigmond Ibolya: Lelkek tárháza. Tanulmányok, közlések Székelykeresztúr múltjáról

Székelykeresztúr
18:00 | Székelykeresztúr, Molnár István Múzeum



péntek
08.
október
Halvirág bábszínház Macskacicó című bábelőadása

Gyergyóremete
10:00 | Gyergyóremete, Csutakfalva, Közösségi Ház



péntek
08.
október
XIV. Híres Szárhegyi Káposztavásár és Fesztivál

Gyergyószárhegy
10:00 | Vásártér



péntek
08.
október
XI. Mária Út Konferencia

Csíksomlyó
17:00 | Jakab Antal Tanulmányi Ház



szombat
09.
október
Szent László, légy velünk! filmbemutató - AGORA 25

Csíkszereda
18:00 | Szakszervezetek Műzelődési Háza



vasárnap
10.
október
Hazajöttünk / Török Zoltán zarándok-fotó kiállítása

Gyergyóújfalu
12:00 | Kilyénfalva, templomkert



vasárnap
10.
október
Táncoló és zenélő Székelyföld

Oroszhegy
12:30 | Oroszhegy, Művelődési Ház



vasárnap
10.
október
Táncoló és zenélő Székelyföld

Székelyudvarhely
18:00 | Székelyudvarhely, Siculus Ifjúsági Ház



hétfő
11.
október
Halvirág bábszínház Macskacicó című bábelőadása

Gyergyószárhegy
11:00 | Gyergyószárhegy, Kultúrház



hétfő
11.
október
Folker együttes - Eszes Gyurka és az Ezmók mesefoglalkozással egybekötött gyerekkoncert

Székelykeresztúr
12:00 | Székelykeresztúr, Művelődési ház



kedd
12.
október
Mátyás király álruhái avagy Három mese Mátyásról

Zetelaka
11:00 | Zetelaka



kedd
12.
október
HalVirág Bábszínház: A tékozló fiú című bábelőadás

Gyimesközéplok
11:00 | megállói kulturház



kedd
12.
október
HalVirág Bábszínház: A tékozló fiú című bábelőadás

Hidegség
13:00 | Kulturház



kedd
12.
október
Mátyás király álruhái avagy Három mese Mátyásról

Szentegyháza
18:00 | Szentegyháza



szerda
13.
október
Jerika kő legendája táncszínházi előadás

Gyergyócsomavalva
13:00 | Borsos Miklós Művelődési Otthon



szerda
13.
október
A három gida és a farkas bábelőadás

Csíkmenaság
16:00 | kultúrotthon



szerda
13.
október
HALÁSZ PÉTER: „Ninc ki gondot üszeljen ránk...” – Néprajzi tanulmányok, dolgozatok a moldvai magyarok hagyományos műveltségéről – könyvbemutató

Csíkszereda
17:00 | Kájoni János Megyei Könyvtár



szerda
13.
október
A Hargita-hegység turistakalauza / Könyvbemutató

Gyergyószentmiklós
17:00 | Városi Könyvtár



szerda
13.
október
Kulturális örökségünk gyerekszemmel rajzkiállítás

Székelyudvarhely
17:00 | Székelyudvarhely, Hargita Megyei Hagyományőrzési Forrásközpont



szerda
13.
október
Játszótársak - Kosztolányi- est

Gyimesközéplok
19:00 | központi kultúrház



csütörtök
14.
október
"Bárcsak lenne nékem hegedűm..." Nevelő hangverseny

Székelyudvarhely
09:30 | Székelyudvarhely, Marin Preda Líceum



csütörtök
14.
október
A Zönge zenekar hangszerbemutató koncertje

Borszék
10:00 | Művelődési Ház



csütörtök
14.
október
BOTÁR ISTVÁN: Csíki harangtornyok. Új adatok, eredmények – előadás

Csíkszereda
17:00 | Kájoni János Megyei Könyvtár



csütörtök
14.
október
Erdei vigasságok Gyerekhangverseny nem csak gyerekeknek

Csíkszereda
18:00 | Csíki mozi



csütörtök
14.
október
Kőrösi Sándor Zoltán festészeti kiállítása

Csíkszereda
18:00 | Megyeháza Galéria



csütörtök
14.
október
Maros Művészegyüttes Folklór műsor előadása "La umbră de codru verde"

Maroshévíz
19:00 | Művelődési Ház



péntek
15.
október
Eszes Gyurka és az Ezmók / Folker zenekar koncertje

Gyergyócsomavalva
10:00 | Borsos Miklós Művelődési Otthon



péntek
15.
október
A Zönge zenekar hangszerbemutató koncertje

Gyergyóújfalu
10:00 | Lázár István Művelődési Ház



péntek
15.
október
A Zönge zenekar hangszerbemutató koncertje

Gyergyóremete
12:00 | Balás Gábor Művelődési Ház



péntek
15.
október
A három gida és a farkas bábelőadás

Tusnád falu
12:00 | Kulturház



péntek
15.
október
Az én mesehősöm című rajzpályázat legjobb alkotásainak kiállítása és díjátadása

Gyergyószentmiklós
14:00 | Pro Art Galéria



péntek
15.
október
Folker Együttes: Eszes Gyurka és az Ezmók

Gyergyószentmiklós
16:00 | Gyimesbükki közösségi ház



péntek
15.
október
Ars pro Toto: Vos amici mei estis

Gyergyószárhegy
17:00 | Ferences Kolostor



péntek
15.
október
Táncoló és Zenélő Székelyföld

Gyergyóditró
19:00 | Kőrösi Csoma Sándor Művelődési Ház



szombat
16.
október
Szépvízi káposztavágás és -vásár

Csíkszépvíz
08:00 | Nád-dülő



szombat
16.
október
Táncoló és Zenélő Székelyföld

Kászonaltíz
19:00 | Művelődési Ház



vasárnap
17.
október
XX. Századi pillanatok Gyergyószék életéből régi fotógráfiákon

Gyergyószentmiklós
10:30 | Örmény Katolikus templom



vasárnap
17.
október
Táncoló és Zenélő Székelyföld

Gyergyóremete
14:00 | Kicsibükk



vasárnap
17.
október
XIX. Műkedvelő Színjátszó Találkozó - ELmarad!

Csíkvacsárcsi
17:00 | kultúrotthon



vasárnap
17.
október
Jerika kő legendája táncszínházi előadás

Gyergyószentmiklós
19:00 | Művelődési ház színházterem





top