Főszervezők







Szervezők






Társszervezők

Hargita megye

  • A Babeș–Bolyai Tudományegyetem Gyergyószentmiklós kara
  • Berde Mózes Unitárius Teológiai Líceum, Székelykeresztúr
  • BonBon Matiné
  • Borszék Önkormányzata
  • Communitas Alapítvány
  • Csíkajnádi Szent István Szervezet
  • Csíkcsicsó község.
  • Csíki Kamarazenekar
  • Csikpálfalva, községi könyvtár
  • Csikszentmárton, községi könyvtár
  • Csikszentsimon, községi könyvtár
  • Csíkszereda Megyei Jogú Város
  • Cultura Nostra Egyesület
  • Elekes Vencel Általános Iskola
  • Erdélyi Magyar Népzenészek Egyesülete
  • Erdélyi Mária Út Egyesület
  • Figura Stúdió Színház
  • Geofolk Egyesület
  • Gyergyócsomafalva Önkormányzata
  • Gyergyóditró Önkormányzata
  • Gyergyói Fotóklub
  • Gyergyóremete Önkormányzata
  • Gyergyóremete, községi könyvtár
  • Gyergyószárhegy Önkormányzata
  • Gyergyószentmiklós Önkormányzata
  • Gyimesközéplok, községi könyvtár
  • Gyimesközéploki Polgármesteri Hivatal
  • Hagyományok Háza
  • Hargita Megye Tanácsa Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata.
  • Hargita Megye Tanácsa Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata-barlangi mentő csapata.
  • Hargita Megye Tanácsa Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata-búvár csapata.
  • Hargita Megye Tanácsa Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata-szentegyházi hegyimentő egyesülete
  • Hargita Megye Tanácsa Hegyi és Barlangimentő Közszolgálata-udvarhelyi hegyimentő egyesülete
  • Hargita Megyéért Egyesület
  • Hargita Megyei Méhész Egyesület
  • Hargita Megyei Nevelési Tanácsadó és Erőforrás Központ, Csíkszereda
  • Hargita Megyei Sport és Ifjúsági Igazgatóság
  • Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes
  • Háromszék Táncegyüttes
  • Haáz Rezső Múzeum
  • Joannes Kájoni Szakközépiskola, Csíkszereda
  • Kájoni János Megyei Könyvtár és a programban résztvevő 10 Hargita megyei könyvtár
  • Kemény János Elméleti Líceum, Maroshévíz
  • Kőlik Egyesület
  • Köllő Miklós Általános Iskola
  • Kulturális és Művészeti Központ Gyergyószárhegy
  • Liviu Rebreanu Általános Iskola, Csíkszereda
  • Lövéte, községi könyvtár
  • Máréfalva Polgármesteri Hivatala
  • Maroshévíz Önkormányzata
  • Márton Áron Általános Iskola, Csíkszentdomokos
  • Medgyesi Római Katolikus Plébánia
  • Megyeháza Galéria
  • Mini Erdély Park
  • Molnár István Múzeum
  • Nagyvárad Táncegyüttes
  • Nemzeti Művelődési Intézet - Budapest
  • Önkéntes Tűzoltóalakulat Gyergyószárhegy
  • Orbán Balázs Elméleti Lícieum, Székelykeresztúr
  • Pest Megye Önkormányzata
  • Pest Megyei Értéktár
  • Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr
  • Role együttes
  • Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Líceum, Csíkszereda
  • Sfântu Nicolae Líceum
  • Siménfalva, községi könyvtár
  • Székelyföldi Filharmónia
  • Székelyföldi Legendárium
  • Székelyudvarhelyi Városi Könyvtár
  • Szentegyháza, községi könyvtár
  • Szentegyházi Gyermekfilharmónia
  • Szépvíz Község Polgármesteri Hivatal
  • Szépvízért Egyesület
  • Szilágy Megyei Művelődési és Művészeti Központ
  • Torzsások Turisztikai Egyesület
  • Udvarhely Néptáncműhely
  • UIET
  • Újfalu Önkormányzata
  • Vacsárcsi Ifjúsági és Kulturális Egyesület
  • Vámszer Géza Művészeti Népiskola
  • Zimmethausen Iskolaközpont, Borszék


Kovászna megye

  • Erdélyi Művészeti Központ, Sepsiszentgyörgy
  • Székely Nemzeti Múzeum, Sepsiszentgyörgy
  • Kónya Ádám Művelődési Ház, Sepsiszentgyörgy
  • Apáczai Csere János Közművelődési Egyesület, Brassó
  • IKA Ifjúsági Egyesület, Csernáton
  • Végh Antal I - VIII. Osztályos Iskola, Csernáton
  • Ikafalvi Református Egyházközség, Ikafalva
  • Csillagösvény Egyesület, Ikafalva
  • Vigadó Művelődési Ház, Kézdivásárhely
  • Antanténusz Egyesület, Kézdivásárhely
  • Kézdiszentkereszti Polgármesteri Hivatal
  • Hagyományok Háza Hálózat Erdély
  • Erdélyi Magyar Népzenészek Egyesülete
  • Esztelneki Polgármesteri Hivatal
  • Berecki Művelődési Központ
  • Berecki Polgármesteri Hivatal
  • Torjai Községi Könyvtár
  • Gelencei Polgármesteri Hivatal
  • Zabolai Művelődési Ház
  • Mikes Kelemen Művelődési Központ, Zágon
  • Papolci Református Vegyeskar
  • Kovászna Városi Művelődési Ház
  • MUKKK Kulturális és Ifjúsági Egyesület
  • Csomakőrösi Kultúrotthon
  • Uzoni Polgármesteri Hivatal
  • Fábián Ernő Községi Könyvtár, Illyefalva
  • Árkosi Unitárius Egyházközség
  • Sepsibükszádi Mikes Ármin Általános Iskola
  • Kálnoki Unitárius Egyházközség
  • Bölöni Ifjúsági és Kulturális Egyesület
  • Nagyajta Polgármesteri Hivatala
  • Barót Városi Művelődési Ház
  • Baróti Református Egyházközség
  • Pro Bonum Publicum Egyesület, Barót
  • Köpecért Egyesület
  • Benkő József Általános Iskola, Bardóc
  • Olaszteleki Messzelátó Egyesület
  • Dávid Ferenc Ifjúsági Egylet, Vargyas
  • Nagybaconi Közbirtokosság
  • Bodvaj Egyesület, Kisbacon
  • Bodzafordulói Művelődési Ház
  • Zágonbárkányi Kultúrotthon
  • Szitabodzai kultúrotthon


Médiapartnerek




top